Işın Yapı
 

ISIN GROUP OF COMPANIES

Grubumuz firmalarının kuruluşu 1988 yılında inşaat ile başlamıştır. Yaptığı işlerdeki başarı ve tecrübesi sonucunda inşaat firmasının yanında, yalıtım, ithalat - ihracat sektörlerinde de şirketler kurmuştur. Firmamız, Yapı kimyasalları konusunda Ankara’da üretici bir fabrikaya ortak olmuştur. Grubumuz yurt içindeki başarıları yurt dışında da devam ettirmeye karar vermiş ve yurt dışı çalışmalarına ağırlık vermiştir. Grubumuz yurt dışı araştırma ve iş geliştirme çalışmalarını, Rusya Federasyonu, Kazakistan ve Afrika'da da devam ettirmektedir.

ISIN YAPI

Grubumuz, IŞIN GROUP OF COMPANIES’ in bir firması olan ISIN Yapı Endüstrisi Tic. Ltd. Şti. 2004 yılında Ankara ‘da kurulmuştur. Firmamız ISIN Yapı, inşaat sektöründeki projelerini yurtiçi ve yurtdışında teknik yönü yüksek olan uygulamaları ile devam ettirmektedir. Firmamız, faaliyetlerini İnşaat mühendisi olan ortaklarının önderliğindeki, konusunda uzman teknik elemanların kontrolünde sürdürmektedir. Firmamız yurt içi ve yurt dışında özel ve resmi konsept projeler almış ve bunları başarı ile sonuçlandırmıştır. Yaptığımız işlerin güncelliğini ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sağlıyoruz.

Temel prensibimiz, yaptığımız işleri taahhüt ettiğimiz zamanda ve nitelikte sona erdirmektir.

www.isinyapi.com.tr
www.isinyapi.com

Alacaatlı Cad. No:136 Çayyolu Ankara Tel : +90 312 238 25 55 Fax: + 90 312 238 15 92 Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2009 Işın Kanyon
Web Tasarım: AdaNET